חזון ביטוח ופיננסים - מסתכלים קדימה

הבית של ביטוחי המשכנתא – ביטוח חיים וביטוח מבנה שחוסכים לך כסף

ניהול משק בית בישראל הוא משימה מורכבת. יוקר המחייה מורגש בכל תחום, אך בכל הנוגע לדיור – הוא מורגש הרבה יותר. בית מגורים בישראל הוא יקר, וכך גם כל העלויות הנלוות, ובראשן המשכנתא. הלוואה זו כשלעצמה נושאת ריבית משמעותית (גם אם משתלמת, ברוב המקרים), אך גם היא מגיעה עם עלויות נלוות משל עצמה.


ביטוח המשכנתא הוא אחד התחומים שמרבית האנשים נוטים פשוט לרכוש בבנק. לאחרונה, יותר ויותר מבעלי הבתים בישראל, הן הרוכשים החדשים והן אלו שרכשו את הנכס בעבר, לומדים את הערך של השוואות מחירי ביטוח משכנתא ובדיקת כל האפשרויות העומדות לרשותם. ואם קראת עד כאן, ככל הנראה גם לך כבר ברור שבביטוח המשכנתא שלך לחסוך לא מעט כסף.

שמרו על קשר

רוצה לחסוך בביטוח המשכנתא?

חזון ביטוח ופיננסים

מסתכלים קדימה

החיסכון שלך מתחיל בשאלה - מדוע בעצם לשלם יותר על ביטוח המשכנתא כשאפשר להקטין את העלות?

נכון, פוליסת ביטוח משכנתא ניתן לקחת בכל אחד מהבנקים הגדולים, אך לא רק. גם בחברות הביטוח השונות מציעים ביטוחי משכנתא משתלמים במיוחד. ומה שלא חושפים נציגי הבנק הוא שבאפשרותך לחסוך כסף רב לאורך השנים באמצעות השוואת מחירים פשוטה. ובנקודה זו, כדאי להביא בחשבון כי ביכולתך לחסוך לא מעט כספים גם כשמדובר על ביטוח החיים במסגרת המשכנתא או על מרכיבי ביטוח המבנה.

בשורה התחתונה, יותר מהכסף שלך יכול וצריך להישאר בידך.

חזון ביטוח ופיננסים לרשותך

חזון ביטוח ופיננסים לרשותך

הלקוחות שלנו ממליצים עלינו

"הייתי בטוחה שההצעה של הבנק היא הטובה ביותר, לא ידעתי שיש לי בכלל אפשרות לבחור אחרת. במקרה בדקתי עם מישהו מהמשפחה והוא המליץ עליכם. איזה מזל, כי חסכתי אלפי שקלים!! תודה וממליצה לכולם לחשוב רגע לפני שרוכשים פוליסה".

שרית מ. מנתניה.
המלצת לקוח

"במקור הייתי אמור לשלם הרבה יותר כסף וחסכתי…… לא רק נקודתית עכשיו אלא לשנים קדימה 🙂 ממליץ בחום לקבל את הליווי המקצועי של חזון ביטוח, ענו לי על כל שאלה, זה עזר לי מאוד להחליט."

אוהד ק. מראשון לציון.
המלצת לקוח

"לקחתי משכנתא פעם ראשונה בחיים שלי ולא הייתי מודע לכל העלויות, אנחנו זוג צעיר בתחילת הדרך ואם לא הייתי בודק בחזון ביטוח ופיננסים, כנראה הייתי משלם על זה ביוקר, תודה רבה ויש לכם ממני המלצה חמה!"

יאיר ל. מאשדוד.
המלצת לקוח

זה הזמן לחסוך בביטוח המשכנתא

למידע נוסף, נציגינו ממתינים לפנייתך כעת – ומומחי הביטוח שלנו לעמוד לרשותך בכל נושא ובכל שאלה.

©2021 כל הזכויות שמורות לאתר חזון - ביטוח ופיננסים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן