חזון ביטוח ופיננסים - מסתכלים קדימה

בדיקת תיק ביטוחי - שקט נפשי בשגרה ובחירום

מרבית השכירים והעצמאיים בארץ אינם יודעים מה הם תנאי פוליסות הביטוח שלהן הם מפרישים כסף בכל חודש – או אפילו היכן כספי הביטוחים שלהם נמצאים. חוסר ידע זה מוביל לא אחת לביטוחים כפולים, תנאי פוליסה בעייתיים וללא מעט מקרים שבמסגרתם השירותים המכוסים בפוליסת הביטוח אינם רלוונטיים לך – או אינם מנוצלים על ידך במקרה הצורך.

מאחר שעולם הביטוחים הוא דינאמי ביותר, מומלץ לבצע סדר בתיק ביטוחי אחת לשלוש שנים לפחות על מנת לשמור על הביטוחים משתלמים ולעקוב אחר הכספים והפוליסות שלך.

במהלך בדיקת תיק ביטוחי יאתרו המומחים שלנו את כל הביטוחים שרשומים על שמך, כדי לוודא שאין לך ביטוחים כפולים. לאחר מכן, נבדוק את תנאיי הפוליסות השונות בצורה יסודית ונעזור לך לוודא שהעלויות שלך הן המשתלמות ביותר ושהשירותים הכלולים בביטוחים שלך מתאימים לאורח החיים שלך, הנוכחי והעתידי.

זה הזמן לוודא שהביטוח שלך אכן מתאים לצרכיך!

 

שמרו על קשר

צרו עמנו קשר בכל נושא

חזון ביטוח ופיננסים

מסתכלים קדימה

מבדיקת התיק שלך ועד למציאת הביטוח האידיאלי

בין אם יש לך סוכן ביטוח קבוע ומוכר או שנרשמת דרך המעסיק לחברת ביטוח מסוימת, אנחנו נעזור לך לעשות סדר בתיק הביטוחי שלך. בעזרת צוות מומחים וקשרים עם כל נותני הביטוח הרלוונטיים, נסייע לך בביצוע סקר שוק ובחירה במסלולי הביטוח האידיאליים עבורך. בדיקת תיק ביטוחי משדרגת את הביטוח שלך במקרה הטוב – ובמקרה הגרוע ביותר מאפשרת לך את הידיעה שכספי הביטוח שלך אכן מגינים עליך בזמן אמת.

חזון ביטוח ופיננסים – הסתכלות מקצועית לעבר האופק הפיננסי שלך

חזון ביטוח ופיננסים – הסתכלות מקצועית לעבר האופק הפיננסי שלך

לקוחות ממליצים עלינו

שירות מעולה , זריזות ומקצועיות מאפיינת אותם מאוד , אני לקוח מבאר שבע מרוצה מאוד. ממליץ לכל מי ששואל ומתעניין בביטוח. בפרט אמיר , שנתן לי מענה מקצועי וטוב , זמין תמיד לכל שאלה העברתי את כלל הביטוחים שלי אליהם.

דודי בן עמרם
המלצת לקוח

שילת הסוכנת המדהימה, האכפתית, עושה מאמצים מעל ומעבר למען הלקוח. מלאה בסבלנות לכל שאלה ולכל בקשה.יחס אישי ומקצועי! יישר כחזיו לנדה
המלצת לקוח

אמיר סוכן ביטוח שלכם מקצועי, אדיב מאוד
כן ירבו כמותו
אופן טיפולו בתביעה שלי יוצאת מן הכלל
יישר כוח


שרית חדד
המלצת לקוח

כשמדובר בביטוח – אין מקום לספק

אנחנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון לעבר עתיד פיננסי וביטוחי נטול הפתעות, הנמצא במרחק שיחת טלפון אחת במספר 03-6779990. ביכולתך גם למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליך עם כל הפרטים.

©2021 כל הזכויות שמורות לאתר חזון - ביטוח ופיננסים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן