מצאו את ביטוח הרכב הזול והמקיף ביותר עם חזון ביטוח ופיננסים

37930

כשמגיע הזמן לחדש את ביטוח הרכב או לרכוש ביטוח חדש, אחת המטלות העיקריות היא למצוא את ההצעה הטובה ביותר – ביטוח רכב זול שגם מספק כיסוי ביטוחי מקיף ואיכותי. בחזון ביטוח ופיננסים אנו מבינים כי זוהי משימה מורכבת במיוחד לנוכח שלל חברות הביטוח וההצעות הרבות הקיימות בשוק. 

 

לכן, אנו מייחדים מאמץ מיוחד כדי לסייע ללקוחותינו בנושא חשוב זה. היועצים המקצועיים שלנו עורכים עבורכם השוואה יסודית של הצעות ביטוח רכב מאת 10 חברות הביטוח המובילות בישראל – כלל, הראל, שומרה, מנורה, הפניקס, איילון, שירביט, שלמה ביטוח,מגדל,הכשרה.

 

בבדיקה הממוחשבת נבחנים כל הפרמטרים הרלוונטיים – גיל הנהג, ותק, עבר תביעות, סוג הרכב ומאפייניו וכיוצא באלה, על מנת להתאים את ההצעה המדויקת ביותר עבורכם. היתרון הגדול הוא שאנו מקבלים נתונים מלאים ועדכניים ישירות מכל חברות הביטוח, במקום להסתמך על אתרי השוואה שמידעם חלקי בלבד.

 

לאחר בחינה יסודית של כל ההצעות, נציג בפניכם את הפוליסה שמשלבת בין המחיר הנמוך ביותר לבין הכיסוי הביטוחי הרחב והמקיף ביותר, התואם את צרכיכם במדויק. כך נוכל להבטיח שתקבלו את החבילה האופטימלית ותחסכו מאות ואלפי שקלים בעלויות ביטוח הרכב השנתיות.

 

המומחים שלנו גם בודקים באופן קפדני את כל הנתונים על מנת לוודא שלא תבואו במגע עם חברת ביטוח לא אמינה או עם כיסוי חלקי. רק הצעה איכותית ובטוחה תעבור אצלנו את מבחן השרות.

 

לסיכום, בחזון ביטוח ופיננסים אנו עוקפים את המורכבות וחוסכים לכם את העבודה הקשה במציאת ביטוח הרכב הזול והטוב ביותר. תוכלו ליהנות משילוב המנצח של מחיר אטרקטיבי וכיסוי ביטוחי מקסימלי. 

וכדאי להוסיף:

 

חשוב לא רק למצוא את ביטוח הרכב הזול והמקיף ביותר, אלא גם לרכוש אותו באמצעות סוכן ביטוח מוסמך. בחזון ביטוח ופיננסים אנו ממליצים בחום לעשות זאת, מכיוון שלסוכן יש יתרונות משמעותיים בכל הקשור לתביעות עתידיות:

 

  1. ידע וניסיון בהגשת תביעות – לסוכן הביטוח יש הידע והניסיון הדרושים כדי להבטיח שתביעתכם תוגש כראוי וללא שגיאות, תוך מילוי כל הדרישות והמסמכים הנחוצים. 

 

  1. מעקב אחר התביעה – הסוכן ילווה אתכם לאורך כל תהליך הגשת התביעה וינהל מעקב שוטף מול חברת הביטוח על מנת להבטיח טיפול הוגן ויעיל.

 

  1. ייצוג מקצועי – במקרה הצורך, הסוכן יוכל לייצג אתכם מול חברת הביטוח באופן מקצועי ולהיאבק עבורכם על מלוא הזכויות והפיצויים המגיעים לכם.

 

  1. יחסי אמון – כלקוחות של סוכן הביטוח, תיהנו מיחסי אמון ארוכי טווח שישמרו על האינטרסים שלכם בזמן אמת ובכל מקרה של תביעה עתידית.  

 

  1. שירות וליווי צמוד – הסוכן יעמוד לשירותכם בכל שלבי התביעה, יתן לכם ייעוץ מקצועי וילווה אתכם צמוד עד להסדרת התביעה.

 

בבואנו למצוא עבורכם את הצעת ביטוח הרכב הזולה והמקיפה ביותר, אנו בחזון ביטוח ופיננסים לא רק דואגים לחסכון כספי משמעותי, אלא גם מבטיחים שתקבלו ייצוג והגנה מקצועית במקרה של תביעת נזקים. כתובת אחת ליעוץ, טיפול ומעקב בכל הקשור לנושא חשוב זה.

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
פינאינטרס

צרו קשר

חזון– ביטוח ופיננסים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן