השוואת ביטוח חיים והוזלת עלויות עם חזון ביטוח ופיננסים

8954

רבים מאיתנו עלולים למצוא את עצמם משלמים יותר מדי עבור ביטוח חיים, או אף לגלות כפל מיותר בפוליסות. האם גם אתם במצב כזה? בחזון ביטוח ופיננסים אנו מתמחים בהשוואת ביטוחי חיים ומסייעים ללקוחותינו לחסוך משמעותית על ידי הוזלת ביטוח חיים והסרת כפילויות.

יש לכם מספר ביטוחי חיים שונים דרך מקומות העבודה, קרנות הפנסיה או מוצרים פיננסיים אחרים? ייתכן שאתם משלמים פרמיות מכפולות עבור כיסויים חופפים. היועצים שלנו יבצעו השוואת ביטוחים  מלאה ויאתרו עבורכם כפילויות מיותרות. 

פוליסת ביטוח חיים ישנה שנרכשה לפני שנים? ייתכן שתנאיה כבר לא מתאימים למצבכם הנוכחי ואתם משלמים יותר מדי. נבצע בחינה מדוקדקת של ביטוח החיים הקיים ונשווה אותו להצעות עדכניות בשוק, במטרה להוזיל את עלות הביטוח.

תכירו בעצמכם – לאחר גיל מסוים, עלות ביטוח החיים עולה משמעותית. היועצים שלנו ינתחו בקפידה את מצבכם האישי ויכינו עבורכם חלופות נוחות יותר מבחינת עלות, בהתאם לגילכם, מצבכם הבריאותי, צרכי המשפחה ועוד. 

בחזון ביטוח ופיננסים אנו גאים להציע ייעוץ בלתי תלוי והשוואת ביטוח חיים בין כל חברות הביטוח המובילות. כך נוכל להתאים בדיוק את הפוליסה הטובה והזולה ביותר לצרכים הספציפיים שלכם.

אל תמשיכו לשלם יותר מדי על ביטוח חיים! קבעו כעת פגישת ייעוץ אצלנו ותיהנו מחיסכון משמעותי לאחר השוואת ביטוח חיים ואיתור כפילויות. צרו איתנו קשר .

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
פינאינטרס

צרו קשר

חזון– ביטוח ופיננסים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן