בדיקת תיק ביטוחי

חזון ביטוח ופיננסים – מסתכלים קדימה

בדיקת תיק ביטוחי – שקט נפשי בשגרה ובחירום

מרבית השכירים והעצמאיים בארץ אינם יודעים מה הם תנאי פוליסות הביטוח שלהן הם מפרישים כסף בכל חודש – או אפילו היכן כספי הביטוחים שלהם נמצאים. חוסר ידע זה מוביל לא אחת לביטוחים כפולים, תנאי פוליסה בעייתיים וללא מעט מקרים שבמסגרתם השירותים המכוסים בפוליסת הביטוח אינם רלוונטיים לך – או אינם מנוצלים על ידך במקרה הצורך. 

מאחר שעולם הביטוחים הוא דינאמי ביותר, מומלץ לבצע סדר בתיק ביטוחי אחת לשלוש שנים לפחות על מנת לשמור על הביטוחים משתלמים ולעקוב אחר הכספים והפוליסות שלך.

במהלך בדיקת תיק ביטוחי יאתרו המומחים שלנו את כל הביטוחים שרשומים על שמך, כדי לוודא שאין לך ביטוחים כפולים. לאחר מכן, נבדוק את תנאיי הפוליסות השונות בצורה יסודית ונעזור לך לוודא שהעלויות שלך הן המשתלמות ביותר ושהשירותים הכלולים בביטוחים שלך מתאימים לאורח החיים שלך, הנוכחי והעתידי.

זה הזמן לוודא שהביטוח שלך אכן מתאים לצרכיך!

מבדיקת התיק שלך ועד למציאת הביטוח האידיאלי

בין אם יש לך סוכן ביטוח קבוע ומוכר או שנרשמת דרך המעסיק לחברת ביטוח מסוימת, אנחנו נעזור לך לעשות סדר בתיק הביטוחי שלך. בעזרת צוות מומחים וקשרים עם כל נותני הביטוח הרלוונטיים, נסייע לך בביצוע סקר שוק ובחירה במסלולי הביטוח האידיאליים עבורך. בדיקת תיק ביטוחי משדרגת את הביטוח שלך במקרה הטוב – ובמקרה הגרוע ביותר מאפשרת לך את הידיעה שכספי הביטוח שלך אכן מגינים עליך בזמן אמת.

חזון ביטוח ופיננסים – הסתכלות מקצועית לעבר האופק הפיננסי שלך

  • צוות מקצועי המורכב מאנשי הביטוח והפיננסיים המובילים יבחנו את תוכניות הביטוח הקיימות שלך.
  • השירות המקיף שלנו יספק לך מענה לכל השאלות – לצד הסברים ברורים ופשוטים אודות תוכניות הביטוח הרלוונטיות עבורך.
  • הודות לקשרים עם חברות הביטוח המובילות בארץ – ביכולתנו לעזור לך לקבל הצעות אטרקטיביות וייחודיות לפוליסות ביטוח משתלמות.
  • אנחנו מציעים לך בדיקה ללא עלות – ואחריות מקצועית מלאה על כלל השירותים שאנו מספקים.

לקוחות ממליצים עלינו

"זה לא יאומן  עזרתם אפילו לי לסדר את הביטוחים ולדאוג לעתיד שלי, לא חשבתי שאפשר!"

"…התפלאתי שבדיקה קצרה ללא שם עלות, חסכה לי כל כך הרבה כסף בחודש."

"שווה ברמות, וגם חינם! לא הבנתי כמה אני מפסיד כל חודש על הביטוחים הכפולים."

כשמדובר בביטוח – אין מקום לספק

אנחנו מזמינים אותך לעשות את הצעד הראשון לעבר עתיד פיננסי וביטוחי נטול הפתעות, הנמצא במרחק שיחת טלפון אחת במספר 03-6779990. ביכולתך גם למלא את הטופס ונציגינו יחזרו אליך עם כל הפרטים.

פייסבוק
טוויטר
לינקדין
פינאינטרס

צרו קשר

חזון– ביטוח ופיננסים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן